Idealny zamiennik torebki – sprawdź, czym można ją zastąpić

Chyba nie ma świecie kobiety, która nie miałaby swojej ulubionej torebki, a jednocześnie nie marzyłaby o określonym modelu – w końcu jest to dodatek, który nosimy codziennie, gdy musimy spakować portfel, telefon, kalendarz, telefon i inne dodatki. Obciążona wieloma artykułami sporo waży, co może szkodzić kręgosłupowi. Czym zastąpić torebkę? Może to być nerka lub jeden z plecaczków damskich.

Plecaczki damskie ciekawą alternatywą dla torebek

Każdego dnia nosimy ze sobą kilka drobiazgów. Większe rzeczy, np. książki czy komputer, wkładamy do aktówki, ale musimy mieć przecież jeszcze telefon, portfel, chusteczki i klucze. Właśnie po to nosi się torebki. Czasami pakujemy do nich tyle, że stają się bardzo ciężkie, co szkodzi naszemu kręgosłupowi. Ortopedzi ostrzegają, że ciężkie torebki skórzane noszone na jedno ramię sprawiają, że jedna część naszego ciała jest bardziej obciążona, a to prowadzi do problemów z kręgosłupem. Co zrobić w takiej sytuacji? Kobieta, która przede wszystkim ceni komfort, może także być modna – torebkę możemy zamienić na jeden z plecaczków damskich. Plecak jest przede wszystkim wygodny, ale także zdrowszy i lepszy dla naszego kręgosłupa. W sklepach znajdziemy także niewielkie modele, które doskonale zastąpią codzienną torebkę. Mogą być szyte ze skóry naturalnej lub ekologicznej. Niektóre robi się z skóry lakierowanej, co czyni je bardzo eleganckimi.

W tym dziale  Jak dobrać pasek do spodni?

Pomysłowe plecaczki damskie

Ciekawym pomysłem jest połączenie funkcji torebki i plecaka. Takie torebki mają system pasków i uchwytów, co pozwala zmienić je w plecaki. Dzięki propozycjom projektantów, może po pracy torebkę zmienić w plecak i komfortowo wrócić do domu. Wybór torebko-plecaków jest tak duży, że bez problemu wybierzemy coś dla siebie. W sklepach możemy także znaleźć modele, które są zdobione na przykład ćwiekami, łańcuchami i aplikacjami – takie plecaczki damskie będą powiewem świeżości w naszych stylizacjach. Torebki 2w1 występują w wielu kolorach, więc możemy znaleźć także jasny model odpowiedni na letnie miesiące. Modne są także torebko-plecaki w odważnych kolorach, które możemy zestawić z klasyczną stylizacją biurową, a równie dobrze sprawdzą się w czasie popołudniowych zakupów. Plecak wykonany z jasnego płótna świetnie będzie wyglądał ze zwiewną sukienką.

Co, jeśli nie plecaczki damskie? Dla kogo są nerki?

Tradycyjną torebkę może zastąpić nerka, czyli saszetka o nieco podłużnym kształcie zapinana za pomocą klamry wokół talii. Obecnie dostępne są także modele, które można przewiesić przez ramię. Taka torebka to idealny schowek na cenne przedmioty, które chcemy zawsze mieć przy sobie. Możemy kupić nerki w wersji sportowej, szyte z bawełny lub klasyczne, skórzane.

W tym dziale  Ciepłe i wygodne buty snowboardowe do swobodnego szusowania

Jeśli lubimy podążać za trendami, a jednocześnie cenimy wygodę, zrezygnujmy ze zwykłych torebek na rzecz nerek lub plecaczków damskich, które są nie tylko ładne, lecz i nosi się je bardzo wygodnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *