Jak nosić bransoletki?

Zadaniem biżuterii jest podkreślenie stylizacji. Jest to przysłowiowa kropka nad „i”. Warto jednak pamiętać, że nie każda bransoletka, która pięknie wygląda na wystawie, pasuje do każdej dłoni oraz osoby. Jak nosić bransoletki damskie, by wyglądały elegancko i stylowo?

Jak dobrać bransoletkę?

Bransoletka ma nie tylko podkreślać nasz osobisty styl. Musi również pasować do dłoni. Do delikatnych rąk o cienkich nadgarstkach wybieramy bransoletki delikatne i wąskie. Bransoletkę szeroką i masywną może wybrać kobieta o większych i bardziej tęgich dłoniach.

Zakładając dużą bransoletę do małej dłoni optycznie jeszcze zmniejszymy rękę. Warto również pamiętać, że duże bransolety źle czują się w towarzystwie. Lubią samodzielnie zdobić dłoń. Dopiero niewielkie bransoletki elegancko wyglądają łączone po kilka sztuk na raz.

Celebrytka

Łańcuszki celebrytki już od kilku sezonów zdobią szyje kobiet. Zdobył bardzo duża popularność nie tylko ze względu na uniwersalny wygląd, który pasuje niemal do każdej stylizacji, ale również dlatego, że niosą ze sobą przesłanie.

W komplecie z celebrytką na szyje kobiety bardzo często zakładają nowoczesne bransoletki damskie celebrytki. Niewielkie zawieszki mają bardzo charakterystyczna symbolikę, która mówi o marzeniach, planach, czy przekonaniach kobiet.

Celebrytki, zarówno łańcuszki, jak i bransoletki, pasują do wielu stylizacji. Sprawdzą się zarówno w codziennej stylizacji z dżinsami, jak i w eleganckim wydaniu do małej czarnej, czy garnituru.

W tym dziale  Obuwie do biegania

Bransoletki na sznurku

Nowoczesne bransoletki damskie na sznurku wyglądem przypominają celebrytki. Na delikatnym sznurku znajduje się kilka charakterystycznych zawieszek. Dużą popularnością cieszą się bransoletki na czerwonym sznurku, które mają przynosić szczęście i chronić przed złym losem.

Zawieszki najczęściej są złote lub srebrne. Spotyka się również bransoletki, które są przeplatającymi się rzemykami, a zawieszki są drewniane czy z tworzywa sztucznego. Te bransoletki świetnie wpisują się w styl boho, czy letni, luźny look.

Klasyka – złoto i srebro

Bransoletki złote i srebrne zdobią nasze dłonie w każdym sezonie. Nowoczesne bransoletki damskie na sztywnym pasku to oznaka elegancji i klasy. Minimalistyczne, delikatne występują w wersji złotej lub srebrnej. Czasami zdobione są delikatnymi kamieniami, czy niewielką sprzączką.

Nowoczesne bransoletki damskie, dzięki swojemu delikatnemu, subtelnemu urokowi są doskonałym uzupełnieniem zegarka. Noszone na jednym nadgarstku wyglądają elegancko i stylowo. Łącząc taką biżuterię nie trzeba się obawiać, że będzie sprawiała wrażenie nachalnej.

Warto pamiętać, że nowoczesne bransoletki damskie nosimy na obu rękach. Warto również zwrócić uwagę na bransoletki, które możemy nosić powyżej łokcia. Wysoko na ramieniu można nosić bransoletki plecione ze sznurka, koraliki z pojedynczą zawieszką, czy skórzane paski.

W tym dziale  Jak kupować najwygodniejsze buty?

Wyjątkowo letnim trendem jest noszenie bransoletek na kostkach nóg czy stopach. Bransoletki okalające kostkę oraz stopę to radosna, letnia ozdoba, która wygląda świetnie z sukienką w kwiaty, krótkimi spodenkami, czy strojem kąpielowym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *