Jakie słodycze dodać do prezentu na walentynki?

Myśląc o słodyczach do prezentu na walentynki zapewne mamy na myśli podarunek dla pań. Nic bardziej mylnego, bo słodycze lubią też panowie. Pozostając jednak przy tradycji, zastanówmy się, jaki przysmak podarować kobiecie, by była zadowolona, a zajadając go, myślała o nas z czułością. Musi to być coś pysznego, na przykład praliny Ferrero Rocher.

Nie tylko Ferrero Rocher. Jakie słodycze można dać na walentynki?

Na walentynki często dajemy prezent wyjątkowy, elegancki. Dzień obchodzony jako święto zakochanych to okazja, by wyznać miłość, poprosić o rękę lub po prostu podarować coś, co pokaże, jak miło myślimy o danej osobie. Do prezentu warto dodać coś słodkiego. Trzeba jednak wiedzieć, co lubi ukochana osoba – są to praliny Ferrero Rocher (https://www.e-piotripawel.pl/towar/ferrero-rocher/200844) czy kokosowe przysmaki tego samego producenta? A może lubi on/ona czekoladki z marcepanem? Wybierzmy elegancką bombonierę i podarujmy ją z bukietem kwiatów. Z okazji walentynek producenci oferują zestawy w klasycznych pudełkach oraz w puszkach w kształcie serca. Te bywają bardzo duże lub malutkie – nawet taki drobiazg, zawierający tylko kilka czekoladek, poprawi nastrój i ucieszy obdarowanego. Można także zamówić specjalne przysmaki z literami, które układa się w rzędzie, tworząc napis z miłosnym wyznaniem, imieniem ukochanej lub ważnym pytaniem (choćby „Czy wyjdziesz za mnie?”). Taki prezent nie tylko będzie miły dla obdarowanego, ale stanie się wstępem do udanego wieczoru we dwoje.

W tym dziale  Jak zmieścić się w bagaż podręczny na kilka dni?

Czy pralinki Ferrero Rocher to dobry prezent na walentynki?

Wszyscy znamy wyśmienite pralinki Ferrero Rocher, które są połączeniem pysznego i chrupkiego wafelka, który skrywa w sobie kremowe nadzienie, w którym zatopiony jest orzech laskowy. Całość oblana jest mleczną czekoladą i delikatnie opruszona pokruszonymi orzechami laskowymi. Czekoladka wygląda wykwintnie, a całości dopełnia eleganckie opakowanie, czyli złota folia aluminiowa, którą wieńczy niewielka kartka z nazwą praliny. Dodatkowo umieszczona jest w małej, brązowej foremce przypominającej te, w jakich robi się muffiny. Pralinki pakuje się po 100 g (tu mamy kartonowe opakowanie), 200 g (16 sztuk czekoladek w plastikowym pudełku) oraz 300 g (duże, płaskie opakowanie plastikowe). Dlaczego tak ważne jest złoto? Choćby dlatego, że złote są także zaręczynowe pierścionki. Można więc stworzyć piękny zestaw. Wystarczy kupić duże pudło w kształcie serca (choć niekoniecznie), najlepiej takie eleganckie, usztywniane, pokryte miękkim materiałem, do którego włożymy dużo mniejsze pudełko, w którym skrywać się będzie złoty pierścionek. Całość możemy zasypać wykwintnymi pralinami Ferrero Rocher, które będą prowadzić do tajemnicy, która za chwile wyjdzie na jaw.

Walentynki to idealny dzień na podarowanie wyjątkowego prezentu. Idealnym jego dopełnianiem będą praliny Ferrero Rocher.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *