W jakim sklepie znajdę biżuterię ręcznie robioną?

Ręcznie robiona biżuteria to produkt wyjątkowy i niepowtarzalny. Każdy egzemplarz powstaje najczęściej w domowym zaciszu drobnego producenta. To sprawia, że produkty są oryginalne i raczej się nie zdarza, żeby powstały dwie takie same ozdoby. Mamy więc gwarancję, że koleżanka nie złoży takich samych kolczyków.

Biżuteria spersonalizowana

Ręcznie robiona biżuteria może wykonana być na szczególne zamówienie lub możemy ją sami sobie skompletować. Wybieramy wtedy szczególnie ważne dla nas kamienie półszlachetne, koraliki w ulubionym kolorze i wyjątkowe zawieszki, np. ze swoim znakiem zodiaku lub pierwszą literą swojego imienia. Dostępne są zawsze również wszystkie popularne symbole jak serduszka, kotwice, koniczynki, kotki czy cyferki. Wybieramy swoje ulubione symbole i tworzymy swoją niepowtarzalną bransoletkę, która jest szczególna i wyjątkowa przede wszystkim dla nas. Kupując gotową bransoletką ze sznurka lub kamieni półszlachetnych dobieramy interesujące nas zawieszki i po prostu je dodajemy, ale możemy również zamówić bransoletkę, którą od podstaw na nasze życzenie stworzy nam producent ręcznie robionej biżuterii. Tak powstaną, np. wyjątkowe kolczyki wykonane haftem sutaszowym jedyne w swoim rodzaju.

Zobacz: https://mokobelle.com/pl/bizuteria/

Ręcznie robiona biżuteria od ręki

Biżuterię z rękodzieła łatwo kupić na wszelkiego rodzaju wystawach i targach, które organizowane są w ciągu całego roku, a najczęściej latem. Odwiedzając nadmorskie miejscowości warto zajrzeć do Gdańska, gdzie w lipcu i sierpniu odbywa się Jarmark św. Dominika. Tam zapoznamy się z najróżniejszymi technikami wytwarzania tej biżuterii i możemy również zaopatrzyć się w oryginalną ozdobę. Nie przyszłoby nam do głowy, że można tworzyć biżuterię, np. ze starych mechanizmów po zegarkach. Bardzo dobrze również działają wszelkie sklepy internetowe z tymi produktami. Rzemieślnik, który posiada już duże grono fanów i odbiorców, zwykle posiada swoją stronę internetową wraz ze sklepem, gdzie można zamówić i zakupić pożądaną rzecz. Istnieją również strony skupiające bardzo dużą ilość tych drobnych artystów i rzemieślników, gdzie poznamy ich prace i przy okazji zakupimy wyjątkową biżuterię hand made.

W tym dziale  Bluza rozpinana czy przez głowę? Wygodny look na zimę

Czy ręcznie robiona biżuteria pasuje do wszystkiego?

Posiadając jedyny w swoim rodzaju egzemplarz naszyjnika lub kolczyków zawsze przykujemy czyjąś uwagę. Oryginalna ozdoba psuje właściwie do każdej stylizacji, trzeba ją tylko odpowiednio dobrać kolorystycznie i wizualnie. Modne od lat sznurkowe i koralikowe, ręcznie wytwarzane bransoletki, noszone są zwykle na co dzień i do każdego rodzaju stroju. Nie ma w końcu w tym nic dziwnego, przecież to najczęściej pewnego typu ozdoby-talizmany, które zostały odpowiednio spersonalizowane przez ich posiadaczkę. Okazuje się, że każdy koralik, sznureczek i zawieszka ma inne znaczenie dla noszącej ją osoby. Nic dziwnego, że trudno jej się z taką bransoletką rozstać. Każda z nich cechuje się niepowtarzalnością.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *